Web stránky

Tvoríme web stránky

Vytvorenie webovej stránky je práca na 2 dni až 15 dni. Záleží na obsahu, ktorý si klient vyberie. V každej webovej stránke je dôležitý vzhľad. My si zakladáme na vzhľade stránky tak, aby bola pre firmu prospešná a zarábala.

Každá webová stránka obsahuje HTML 5, Bootstrap 4, PHP a javascript. Samozrejmosťou je jednoduchá administrácia každej webovej stránky.

Pozrite si našu prácu.

Web mini

Web mini je vizitka Vašej spoločnosti. Sú tam údaje - logo, názov, adresa, email, telefón, dizajn na mieru s prístupom k hostinu vašej stránky. Web je zadarmo za zdielanu reklamu na vytvorenej web stránke.

0 eur

Web standard

Web štandard je stránka, ktorá obsahuje zameranie Vašej spoločnosti. Administrácia samozrejmosťou a animácia webu s prístupom k hostinu vašej stránky. Web je zadarmo za zdielanu reklamu na vytvorenej web stránke.

0 eur

Web online

Web online je internetový obchod (e shop) s modulmy pre online platby, doručenie kuriérom na adresu a dizajnom na mieru Vašej spoločnosti. Web je zadarmo za zdielanu reklamu na vytvorenej web stránke s platbou za moduly.

0 eur


Základom každej web stránky je doména a hosting. Doménu a hosting objednávame od spoločnosti Websupport s.r.o. Ku každému hostingu je doména s vybranou koncovkou a hosting, ktorého priestor postačuje web stránke.

Toto je kód html ktorý sa najčastejšie zobrazuje v zdrojovom kóde webovej stránky